WLS27CGR-145DSQ
Part Number:
WLS27CGR-145DSQ
Description:
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Illumination Color :
Green, Red
Length :
5.71" (145.0mm)
Luminous Flux :
115lm Green, 75lm Red
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Rated Life :
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC