WL50SWL20PWM
Part Number:
WL50SWL20PWM
Description:
WORK LIGHT-50MM SPOT LIGHT; PWM
Features :
Dimmable
Housing Material :
Aluminum (Al)
Illumination Color :
White
Luminous Flux :
270lm
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
1.95" (50.0mm) Dia
Rated Life :
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC