WLB32ZCW850QMB
Part Number:
WLB32ZCW850QMB
Description:
WLB32 WORK LIGHT BAR; NO SWITCH;
Approval Agency :
CE, cULus, UL
Features :
Cascadable, Motion Detection
Illumination Color :
White, Cool
Length :
33.46" (850.0mm)
Luminous Flux :
2250lm
Operating Temperature :
-25°C ~ 45°C
Profile (W x H) :
1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm)
Termination Style :
Connector
Voltage - Supply :
90 ~ 264VAC