WL50SRL20Q
Part Number:
WL50SRL20Q
Description:
WORK LIGHT-50MM SPOT LIGHT;; VOL
Housing Material :
Aluminum (Al)
Illumination Color :
Red
Luminous Flux :
100lm
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
1.95" (50.0mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC