WLB32ZC570EMQMB
Part Number:
WLB32ZC570EMQMB
Description:
WLB32 WORK LIGHT BAR; MOTION SEN
Approval Agency :
CE, cULus
Features :
Cascadable, Motion Detection, Shield
Illumination Color :
White
Length :
22.44" (570.0mm)
Luminous Flux :
1500lm
Operating Temperature :
-25°C ~ 45°C
Profile (W x H) :
1.51" x 1.98" (38.4mm x 50.3mm)
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Supply :
90 ~ 264VAC