WLB32C570EMQ
Part Number:
WLB32C570EMQ
Description:
WLB32 WORK LIGHT BAR; MOTION SEN
Features :
Cascadable, Motion Detection, Shield
Length :
22.44" (570.0mm)
Luminous Flux :
1500lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.51" x 1.98" (38.4mm x 50.3mm)
Termination Style :
Connector (M12)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC