WLS27XWW145DSPWMQ
Part Number:
WLS27XWW145DSPWMQ
Description:
WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Features :
Dimmable
Illumination Color :
White
Length :
5.71" (145.0mm)
Lens Type :
Flat, Diffused
Luminous Flux :
400lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC