WLS15XWY0640DSQP
Part Number:
WLS15XWY0640DSQP
Description:
WLS15 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Illumination Color :
White, Yellow
Length :
25.20" (640.0mm)
Luminous Flux :
700lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Rated Life :
Termination Style :
Connector (M12)
Voltage - Supply :
12 ~ 24VDC