WLS28-2CW145L25SQ
Part Number:
WLS28-2CW145L25SQ
Description:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Features :
Cascadable
Illumination Color :
White
Ingress Protection :
IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Length :
5.71" (145.0mm)
Lens Type :
Domed, Clear
Luminous Flux :
300lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.10" x 1.27" (28.0mm x 32.2mm)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC