WLS27CR145DSQ
Part Number:
WLS27CR145DSQ
Description:
WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Illumination Color :
Red
Length :
5.71" (145.0mm)
Luminous Flux :
55lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC