WLB32ZC285MQMEF
Part Number:
WLB32ZC285MQMEF
Description:
WLB32 WORK LIGHT BAR; MOTION SEN
Approval Agency :
CE, cULus
Features :
Cascadable, Motion Detection
Illumination Color :
White, Cool
Length :
11.22" (285.0mm)
Lens Type :
Tubular
Luminous Flux :
750lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm)
Termination Style :
Connector (M12)
Voltage - Supply :
90 ~ 264VAC