WLB32C570PBQ-94769
Part Number:
WLB32C570PBQ-94769
Description:
KIT: WLB32 WORK LIGHT BAR;; INCL
Features :
High/Low/Off Switching
Length :
22.44" (570.0mm)
Luminous Flux :
1500lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm)
Termination Style :
Connector (M12)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC