WLS15PXRGB0360DSSQP
Part Number:
WLS15PXRGB0360DSSQP
Description:
WLS15 PRO LIGHT STRIP WITH PICK-
Features :
Cascadable
Illumination Color :
Blue, Green, Red
Length :
14.17" (360.0mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Rated Life :
Termination Style :
Connector (M12)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC