WLS15XWW0920DSQP
Part Number:
WLS15XWW0920DSQP
Description:
WLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Illumination Color :
White
Length :
36.22" (920.0mm)
Luminous Flux :
1020lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Rated Life :
Termination Style :
Connector (M12)
Voltage - Supply :
12 ~ 24VDC