WLS28-2XWW285DXQ
Part Number:
WLS28-2XWW285DXQ
Description:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Illumination Color :
White
Ingress Protection :
IP50 - Dust Protected
Length :
11.22" (285.0mm)
Lens Type :
Flat, Diffused
Luminous Flux :
800lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC