WLB32ZC570EPBQMB
Part Number:
WLB32ZC570EPBQMB
Description:
WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
Approval Agency :
CE, cULus
Features :
Cascadable, High/Low/Off Switching, Shield
Illumination Color :
White
Length :
22.44" (570.0mm)
Luminous Flux :
1500lm
Operating Temperature :
-25°C ~ 45°C
Profile (W x H) :
1.51" x 1.89" (38.4mm x 48.0mm)
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Supply :
90 ~ 264VAC