WLS15XDW0360DSQS
Part Number:
WLS15XDW0360DSQS
Description:
WLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Illumination Color :
White
Length :
14.17" (360.0mm)
Luminous Flux :
350lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Rated Life :
Termination Style :
Cable with Connector
Voltage - Supply :
12 ~ 24VDC