WLB92ZC550PBQMB
Part Number:
WLB92ZC550PBQMB
Description:
WORK LIGHT DIMMABLE 550MM
In Stock:
2
Features :
Cascadable, Dimmable, On/Off Switch
Illumination Color :
White, Cool
Length :
21.65" (550.0mm)
Lens Type :
Tubular, Diffused
Luminous Flux :
3510lm
Operating Temperature :
-35°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
3.82" x 4.09" (97.0mm x 104.0mm)
Termination Style :
Connector
Voltage - Supply :
120VAC