WLB32ZC1130PBQMC
Part Number:
WLB32ZC1130PBQMC
Description:
WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
In Stock:
3
Features :
Cascadable, High/Low/Off Switching
Illumination Color :
White, Cool
Length :
44.49" (1130.0mm)
Luminous Flux :
3000lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm)
Termination Style :
Connector
Voltage - Supply :
90 ~ 264 VAC