PC1212AP-A07M6C
Manufacturer:
Maple Systems
Part Number:
PC1212AP-A07M6C
Category:
Industrial PCs
Description:
12.1" Intel 4GB/512GB, Win10
In Stock:
2
Manufacturer :
Maple Systems
Category :
Industrial PCs
Approval Agency :
CE, FCC, NEMA 4
Core Processor :
Intel® Pentium® N4200 1.1GHz/2.5GHz, 4 Core
Display Type :
12.1" Touchscreen
Expansion Type :
Features :
Ingress Protection :
IP65 - Dust Tight, Water Resistant; NEMA 4
Memory :
DDR3L (4GB Installed)
Mounting Type :
Panel or VESA Mount
Operating System :
Win10 IoT Ent LTSC 2021
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Product Status :
Active
Storage :
SSD, 512GB
Type :
Panel PC
Voltage - Supply :
12 ~ 24VDC