PC1212APH-B02M6C
Part Number:
PC1212APH-B02M6C
Description:
12.1" Intel 8GB/32GB, Win10
Core Processor :
Intel® Pentium® N4200 1.1GHz/2.5GHz, 4 Core
Display Type :
12.1" Touchscreen
Memory :
DDR3L (8GB Installed)
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Storage :
SSD, 32GB
Voltage - Supply :
12 ~ 24VDC