HF40PP040A01
Part Number:
HF40PP040A01
Description:
HIGH FLOW SERIES FILTER CARTRIDG
Diameter :
6.500" (165.10mm)
Height :
40.000" (1016.00mm)
Inlet/Outlet Size :
Operating Temperature :
71°C - Max