MTKM-0300-0250
Manufacturer:
Omron Automation
Part Number:
MTKM-0300-0250
Category:
Machine Safety - Accessories
Description:
UNIVERSAL TRIM KIT 300MM X 250MM
Manufacturer :
Omron Automation
Category :
Machine Safety - Accessories
Accessory Type :
Trim Kit
For Use With/Related Products :
UM Series
Product Status :
Active
Specifications :
300mm x 250mm