S30A-7011GB
Part Number:
S30A-7011GB
Description:
S3000 EXPERT 7M RANGE
Detection Capability :
30mm, 40mm, 50mm, 70mm, 150mm
Features :
Number of Monitor Fields :
64
Operating Temperature :
-10°C ~ 50°C