S30A-4011EA
Part Number:
S30A-4011EA
Description:
SHORT RANGE SENSOR HEAD
Detection Capability :
30mm, 40mm, 50mm, 70mm, 150mm
Features :
Number of Monitor Fields :
64
Operating Temperature :
-10°C ~ 50°C