SLSR14-300Q8
Part Number:
SLSR14-300Q8
Description:
SLSR14-300Q8 EZ-SCREEN RECEIVER;
Detection Capability :
14mm
Features :
Receiver Only
Number of Beams :
40
Operating Range :
0.1m ~ 6.0m
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protection :
Finger
Protective Height :
300mm
Voltage - Supply :
24VDC