SLSR30-450Q8
Part Number:
SLSR30-450Q8
Description:
SLSR30-450Q8 EZ-SCREEN RECEIVER:
Detection Capability :
30mm
Features :
Receiver Only
Number of Beams :
30
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protective Height :
450mm
Voltage - Supply :
24VDC