SLLCR40-700
Part Number:
SLLCR40-700
Description:
EZ-SCREEN LS CASCADE, RECEIVER;
Detection Capability :
40mm
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protection :
Arm/Foot
Protective Height :
700mm
Voltage - Supply :
24VDC