SLSP30-150P44NT
Part Number:
SLSP30-150P44NT
Description:
SLS PAIR; 30 MM RESOLUTION, RANG
Detection Capability :
30mm
Features :
Blanking
Number of Beams :
10
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protective Height :
150mm
Voltage - Supply :
24VDC