SLLCR23-630
Part Number:
SLLCR23-630
Description:
EZ-SCREEN LS CASCADE, RECEIVER;
Detection Capability :
23mm
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protection :
Finger/Hand
Protective Height :
630mm
Voltage - Supply :
24VDC