SLLCR40-700-S
Part Number:
SLLCR40-700-S
Description:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 40MM
Detection Capability :
40mm
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protection :
Hand/Arm
Protective Height :
700mm
Voltage - Supply :
24VDC