SLSP30-150Q88
Part Number:
SLSP30-150Q88
Description:
SLSP30-150Q88 EZ-SCREEN PAIR; 30
Detection Capability :
30mm
Features :
Blanking
Number of Beams :
10
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protective Height :
150mm
Voltage - Supply :
24VDC