SLSE14-450Q8
Part Number:
SLSE14-450Q8
Description:
SLSE14-450Q8 EZ-SCREEN EMITTER;
Detection Capability :
14mm
Features :
Transmitter Only
Number of Beams :
60
Operating Range :
0.1m ~ 6.0m
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protection :
Finger
Protective Height :
450mm
Voltage - Supply :
24VDC