SLPR14-270P8
Part Number:
SLPR14-270P8
Description:
SLPR14-270P8 EZ-SCREEN LOW PROFI
Detection Capability :
14mm
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protective Height :
270mm
Voltage - Supply :
24VDC