SLLE40-910-S
Part Number:
SLLE40-910-S
Description:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 40MM
Detection Capability :
40mm
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protective Height :
910mm
Voltage - Supply :
24VDC