SLLR40-630P5
Part Number:
SLLR40-630P5
Description:
EZ-SCREEN LS, RECEIVER; RESOLUTI
Detection Capability :
40mm
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protection :
Arm/Foot
Protective Height :
630mm
Voltage - Supply :
24VDC