SLPR14-270A
Part Number:
SLPR14-270A
Description:
SLPR14-270A EZ-SCREEN LOW PROFIL
Detection Capability :
14mm
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protective Height :
270mm
Voltage - Supply :
24VDC