SLSE30-600Q8
Part Number:
SLSE30-600Q8
Description:
SLSE30-600Q8 EZ-SCREEN EMITTER;
Detection Capability :
30mm
Features :
Transmitter Only
Number of Beams :
40
Operating Range :
0.1m ~ 18.0m
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protection :
Hand/Arm
Protective Height :
600mm
Voltage - Supply :
24VDC