SLSE30-600Q5
Part Number:
SLSE30-600Q5
Description:
SLSE30-600Q5 EZ-SCREEN EMITTER;
Detection Capability :
30mm
Features :
Transmitter Only
Number of Beams :
40
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protective Height :
600mm
Voltage - Supply :
24VDC