SLLR14-420-S
Part Number:
SLLR14-420-S
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Detection Capability :
14mm
Features :
Receiver Only
Operating Range :
0.1m ~ 12.0m
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protection :
Finger
Protective Height :
420mm
Voltage - Supply :
24VDC