SLPVAR14-550
Part Number:
SLPVAR14-550
Description:
EZ-SCREEN LOW PROFILE BASIC, REC
Detection Capability :
14mm
Number of Beams :
55
Operating Range :
0.1m ~ 4.0m
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protection :
Finger
Protective Height :
550mm
Voltage - Supply :
24VDC