SLPVAR25-690
Part Number:
SLPVAR25-690
Description:
EZ-SCREEN LOW PROFILE BASIC, REC
Detection Capability :
25mm
Operating Range :
0.1m ~ 4.0m
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protection :
Hand
Protective Height :
690mm
Voltage - Supply :
24VDC