SLLR23-560-S
Part Number:
SLLR23-560-S
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Detection Capability :
23mm
Features :
Receiver Only
Operating Range :
0.1m ~ 12.0m
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protection :
Finger/Hand
Protective Height :
560mm
Voltage - Supply :
24VDC