SLLVE23-910
Part Number:
SLLVE23-910
Description:
EZ-SCREEN LS BASIC, EMITTER; RES
Detection Capability :
23mm
Features :
Transmitter Only
Operating Range :
0.1m ~ 8.0m
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protection :
Finger/Hand
Protective Height :
910mm
Voltage - Supply :
24VDC