SLLR23-490-S
Part Number:
SLLR23-490-S
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Detection Capability :
23mm
Features :
Receiver Only
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Protection :
Finger/Hand
Protective Height :
490mm
Voltage - Supply :
24VDC