OD2-P135W75I0
Part Number:
OD2-P135W75I0
Description:
135MM+/-75MM 4-20MA ANALO
Installation Distance :
60.0mm ~ 210.0mm
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Termination Style :
Connector
Voltage - Supply :
12 ~ 24VDC