OD2-N250W150C0
Part Number:
OD2-N250W150C0
Description:
SEN DISP 250MM +/- 150MM NPN
Installation Distance :
100.0mm ~ 400.0mm
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Termination Style :
Connector
Voltage - Supply :
12 ~ 24VDC