OD2-N250W150U2
Part Number:
OD2-N250W150U2
Description:
SEN DISP +/- 150MM CBL
Installation Distance :
100.0mm ~ 400.0mm
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Termination Style :
Cable Leads
Voltage - Supply :
12 ~ 24VDC