OD2-P120W60I0
Part Number:
OD2-P120W60I0
Description:
SEN DISP 120MM +/- 60MM PNP
Installation Distance :
60.0mm ~ 180.0mm
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Termination Style :
Connector
Voltage - Supply :
12 ~ 24VDC