OD2-N120W60C0
Part Number:
OD2-N120W60C0
Description:
SEN DISP 120MM +/- 60MM NPN
Installation Distance :
60.0mm ~ 180.0mm
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Termination Style :
Connector
Voltage - Supply :
12 ~ 24VDC